Ogłoszenia duszpasterskie na:

V Niedzielę Wielkanocną

19 V 2019 r.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11,00 przeżywać będziemy Uroczystość I Komunii św.

2. W czasie Białego Tygodnia (poniedziałek- piątek) dzieci komunijne gromadzą się na Mszy św. i nabożeństwie majowym o godz. 18,00...

3. W sobotę o godz. 9,30 próba dla dzieci rocznicowych oraz ich spowiedź.

4. Pragniemy zorganizować wyjazd na Lednicę Dziecka, która odbędzie się 15 czerwca. Do udziału zapraszamy najmłodszych parafian (ministrantów, zespół parafialny oraz wszystkie chętne dzieci). Program i bliższe informacje w zakrystii.

5. Organizatorzy „Różańca za Ojczyznę” serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Inowrocławia i okolic codzienne o godzinie 18.30 do parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu do uczestnictwa w modlitwie różańcowej. Będzie ona trwała nieprzerwanie do 11 Listopada – Święta Niepodległości.

6. Dziękuję za złożone dziś ofiary.

7. W poniedziałek biuro parafialne nieczynne.