IVNiedzielę Wielkanocną

1.Nabożeństwa majowe od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. a w niedziele i     uroczystości o godz. 17.50.

2.Spowiedź dzieci i rodziców przed I Komunią św. w piątek po Mszy św.

3. 13 i 14 zapraszamy dzieci komunijne na próbę o godz. 16.30.

4. W środę (15 maja) zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy 8 SP oraz z 3 klasy gimnazjum na spotkanie na godz. 17.00.

5.Organizatorzy „Różańca za Ojczyznę” serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Inowrocławia i okolic codzienne o godzinie 18.30 do parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu do uczestnictwa w modlitwie różańcowej. Będzie ona trwała nieprzerwanie przez 193 dni od 3 Maja – Święta Konstytucji i NMP Królowej Polski do 11 Listopada – Święta Niepodległości. Znajdźmy chwilę na modlitwę dla naszej Ojczyzny. Zegnijmy kolana przed Królową Polski i Chrystusem Królem w intencji rodziny, wierności wartościom chrześcijańskim i w intencji nas samych.

6.Dziękuję za złożone dziś ofiary inwestycyjne.

7. W piątek biuro parafialne nieczynne.

Zapowiedzi:

Kinga Skierkiewicz - Inowrocław

Dawid Słupiński - Łukoszyn

Paulina Tadeja – Karsk

Dawid Gabryszak – Inowrocław

Modlitwa za zmarłych…szczególnie za śp. Elżbietę Orlińską oraz za śp. Łucjana Niedzwieckiego, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu…